Історія

Завод «Днепропресс Сталь» створено на базі заводу важких гідравлічних пресів «НВО Дніпропрес», який було засновано у 1955 році (м. Дніпропетровськ, Україна).

Можливості заводу забезпечують повний цикл виробництва — від виплавки до механічної обробки та збирання великогабаритних вузлів та машин.

Площа цехів підприємства становить понад 500 тисяч квадратних метрів, займана територія 57 га.

З 2014 року на заводі було проведено маштабну реконструкцію. Введено в експлуатацію конвертер газокисневого рафінування ємністю 15тн, проведено модернізацію нагрівальних та термічних печей, проведено глибоку модернізацію та повну автоматизацію преса зусиллям 1250тс, встановлено обладнання для механічної обробки готових виробів. Технічне переозброєння дозволило освоїти випуск нержавіючих, жароміцних сталей та сплавів, а також освоїти кування титану та його сплавів.

Результатом спільної роботи з ПАТ “Мотор Січ”, ДП НВКГ “Зоря – Машпроект”, ДП “Укрніїспецсталь” стала поява на ринку нового високоякісного продукту для авіаційного машинобудування, газотурбінного машинобудування, суднобудування.

Завод «Днепропрес Сталь» постійно проводить науково-технічні дослідження, має технології для виробництва високоякісних виробів із конструкційних, нержавіючих сталей та сплавів із титану.